Zamawiaj produkty AVON z najnowszego katalogu. Przy zamówieniu za minimum 50zł wysyłka GRATIS!!! A przy zamówieniu powyżej 150zł dodatkowy GRATIS niespodzianka!

DOWIEDZ SIĘ JAK ZAMÓWIĆ KOSMETYKI AVON

1. PRZEJRZYJ KATALOG

Aktualny katalog w wersji elektronicznej możesz przeglądać na Naszej stronie internetowej lub możesz skorzystać z wersji papierowej otrzymanej od konsultantki AVON.

przykład opisu produktu AVON

2. ZAPISZ INTERESUJĄCE CIĘ PRODUKTY

Będziesz potrzebować pięciocyfrowego unikalnego kodu produktu, nazwy produktu, aktualnej ceny oraz numeru strony, na której znajduje się w aktualnym katalogu (wszystkie te dane znajdziesz przy zdjęciu wybranego produktu - zobacz przykład obok).

Prawidowo zebrane informacje pozwolą Nam na sprawne i poprawne przygotowanie Twojego zamówienia do wysyłki.


3. ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE ON-LINE

Przejdż do podstrony "KUP TERAZ!" i wypełnij formularz zamówienia zgodnie z przykładem poniżej:

a) część pierwsza

przykład wypełnienia formularza zamówienia

Każda linia jest przeznaczona dla osobnego produktu. Aby dodać kolejny produkt do zamówienia użyj przycisku "+Dodaj następny produkt". Nie pozostawiaj pustych linii zamówienia. Aby usunąć produkt z zamówienia użyj przycisku usun znajdującego się po prawej stronie każdej dodatkowej pozycji.

b) część druga

przykład wypełnienia formularza zamówienia 2

Pamiętaj o prawidłowym wypełnieniu danych adresowych i kontaktowych. Jest to niezbędne dla sprawnego kontaktu i szybkiej realizacji każdego zamówienia.

W polu "Uwagi" możesz napisać Twoje wymagania odnośnie zamówienia, a także napisać jaką promocję wybierasz. Aktualne promocje znajdziesz na Stronie głównej oraz bezpośrednio pod formularzem zamówienia.


4. OTRZYMASZ POTWIERDZENIE

W ciągu 24h od czasu złożenia zamówienia otrzymasz mailowe oraz SMSowe potwierdzenie zamówienia. Każde zamowienie jest sprawdzane pod kątem poprawności danych oraz podliczane.

5. DOKONAJ PRZELEWU

Po otrzymaniu potwierdzenia dokonaj przelewu za zamówione kosmetyki na kwotę wysłaną w potwierdzeniu. Wraz z potwierdzeniem otrzymasz także dane do przelewu.

Tytuł przelewu: twoje Imię i nazwisko

6. WYSYŁKA ZAMÓWIENIA

Zamówienia wysyłamy w określonych terminach dla każdego katalogu. Dostępne terminy dostawy są widoczne w lewej części Naszej strony internetowej.

Pamiętaj, aby dokonać przelewu za złożone zamówienie conajmniej 2 dni przed datą wysyłki. W przeciwnym wypadku zamówienie zostanie wysłane dopiero w kolejnym terminie.

AKTUALNY KATALOG AVON
PRZEGLĄDAJ KUP TERAZ!

TERMINY WYSYŁEK

wtorek | czwartek

Paczki wysyłamy po zaksięgowaniu kwoty na koncie podanym w potwierdzeniu zamówieniaZostań konsultantką AVON

Zostań liderem AVON